חופשה ברומניה

רומניה

המדינה שיש בה הכל

3 לילות בסופ"ש
טיסה ומלון


בתי מלון מומלצים

חופשה ברומניה - גם בחורף וגם וקיץ


ברומניה שוררת רוח ימי הביניים הרומנטיים והמיסטיים: טירות עתיקות, טרנסילבניה המסתורית והתמונה הבהירה של הרוזן דרקולה. עם זאת, הבירה היא בוקרשט. הערים הגדולות הן בראשוב, קונסטנסטה, סיגיסוארה
אזור וולאכיה (או מונטיה) מכיל את בירת המדינה, בוקרשט, וכן אתרי הסקי העיקריים של רומניה: פויאנה בראשוב, פרידיל וסינאיה. בנוסף, אזור זה מפורסם במעבר הציורי של טרנספאגארשי ואגם וידררו, העיירות העתיקות טירגויבישתה וקורטיה דהארג'ש.
טרנסילבניה היא האזור הפופולרי ביותר במדינה. היא מפורסמת בכל רחבי העולם בזכות הטירה של הרוזן דרקולה בבראן, העיירות מימי הביניים סיביו, בראשוב וסיגואסורה, כנסיות מבוצרות ייחודיות, שנלקחו תחת הגנת אונסק"ו, כמו גם טבע בלתי נשכח: יערות ושדות, פסגות מושלגות של פאגרות והריסות רבות של מבצרים עתיקים הפזורים פה ושם.
אזור דוברודג'ה, המשתרע לאורך חוף הים השחור, כולל את כל אתרי החוף העיקריים במדינה: מאמאיה, קונסטנסטה, אפורי נורד, אפורי סוד, קוסטנסטי, נפטון אולימפוס, צדק, קאפ אורורה, ונוס, שבתאי ומנגליה. זה גם כאן שדלתא הדנובה הייחודית, פארק לאומי ומקום יפה להפליא, נמצאת תחת חסותו של אונסק"ו.פנו לסוכן טוס להתאמת חופשה בפריז - עיר "הבאגט"
הכי כדאי לטוס עם טוס

השאירו פרטים ונחזור אליכם