יורודיסני פריז - הכי כדאי לטוס עם טוס
cyprus_casino.html
מאי 11, 2021
disny.html
מאי 11, 2021

חופשה ביורודיסני בתי מלון ביורודיסני טיול ליורודיסני אטרקציות ביורודיסני יורודיסני פריז

יורודיסני פריז

טוס מציגה חופשה חלומית ביורודיסני במלון הקרוב לאטרקציות לכל המשפחה :

3 לילות של חופשה ביורודיסני למשפחות

חופשה ביורודיסני בתי מלון ביורודיסני טיול ליורודיסני אטרקציות ביורודיסני יורודיסני פריז

ארבעה כוכבים **** MAGIC CIRCUS
טיסות + העברות+אירוח בחדר סופריור
המלון נמצא כ 20 דק הליכה לדיסני
כולל כרטיס פאסט פאס ל 4 ימים לכל אדם
בתאריכים נבחרים
טיסות ישירות כולל מזוודה

יורודיסני פריז


שוקלים לטוס ליורודיסני פריז? המאמר הבא הוא עבורכם!
קצת על יורודיסני פריז
יורודיסני הוא מתחם עצום הכולל כמה פארקים עצמאיים ומהווה את אחד מהפארקים המוכרים והמתויירם בעולם מבית דיסני. הפארק הוקם בשנת '1992 אולם זכה להצלחה רק כשלוש שנים לאחר מכן, לאחר שהנהלת הפארק החלה להתאים את סגנון הפארק, המסעדות וכד', לטעם בינלאומי יותר. באופן כללי, מדובר באחד מאתרי התיירות האהובים באירופה ובצרפת בכלל, וללא ספק אתר חובה בכל ביקור בסביבתה של פריז.

מדוע להגיע דווקא ליורודיסני?


ישראלים רבים מתלבטים האם לקחת את המשפחה לנופש ביורודיסני, או להעדיף אתרים אחרים באירופה או בצרפת בפרט. אז למרות שכבודם של אתרי תיירות נוספים באירופה במקומם מונח, הנה כמה סיבות ממש טובות לקחת את המשפחה לנופש דווקא ביורודיסני פריז:
• באתר קיימים כמה פארקים מגוונים עם מתקנים ייחודיים - חשוב להבין, כי לא מדובר בעוד פארק שעשועים, אלא בפארקים שהוקמו על טהרת הפנטזיה, הקולנוע ובמילה אחת – הוליווד.
• האתר מהווה אטרקציה מושלמת בכל גיל – בייחוד בדור שלנו, קיימים מבוגרים רבים שגדלו על סרטי דיסני ועמוק עמוק בלב נותרו מעריצים מושבעים של הדמויות והסרטים האהובים. תנו דרור לילד שבכם ואל תחשבו שאתם שם רק בשביל הקטנים במשפחה!
• תתפלאו, אבל אולי תצאו משם יותר משכילים – בייחוד בפארק המתמקד בתחום האולפנים והפקת הסרטים, תוכלו אתם והילדים ללמוד רבות על העולם המרתק של תעשיית הסרטים ההוליוודית ובכלל, לראות דוגמאות אמתיות של עזרים שונים וכמובן, ליהנות ממתקנים מסעירים בהתאם. אגב, גם בשאר הפארקים תוכלו ללמוד לא מעט על הסיפורים העומדים מאחורי כל מתקן או מתחם.
• כמובן שתוכלו לשלב בין הנופש ביורודיסני פריז לנופש בעיר עצמה, בצרפת או באירופה בכלל – הפארק נמצא אמנם מחוץ לפריז עצמה, אך ישראלים רבים בוחרים לשלב את הנופש כחלק מטיול כולל יותר, שכן כמה טוב שיש עיר מדהימה כמו פריז במרחק קצר יחסית מהפארק!
מעוניינים לשמוע על הדילים שלנו ליורודיסני? השאירו פרטים או צרו קשר >>>

השאירו פרטים ונחזור אליכם


נגישות